Vybavíme vaši prodejnu od A do Z

Nabízíme široký sortiment produktů od regálů, stojanů, prodejních stolků, drátěných stěn i košů. V naší nabídce naleznete také různé podstavce, háčky, závěsy a další vybavení.

Všechny naše produkty umíme vyrobit v kombinaci kovu s různými materiály jako je například dřevo nebo plech. Zkušenosti máme s vybavením jak malých obchodů, tak i velkých nadnárodních řetězců. Klíčem našich perfektních výrobků je pečlivý výběr materiálů a technologických postupů, díky kterým garantujeme vysokou kvalitu a estetický vzhled. Můžete se spolehnout na náš profesionální přístup a zkušenosti při realizaci vaší zakázky.

Zabýváme se zakázkovou výrobou, tudíž všechny vaše představy proměníme ve skutečnost. Kompletní návrh produktu zaznamenáme pomocí 3D modelu, díky němuž uvidíte jeho celkový vzhled.  Současně navrhneme technologický postup s ohledem na velikost výrobních dodávek, typ materiálu a finální úpravu. 

Snažíme se neustále inovovat a sledovat nejnovější trendy v oboru, aby naše produkty splňovaly současné požadavky.

Na spokojenosti zákazníků nám záleží, proto pravidelně kontrolujeme kvalitu práce, materiálu a finální produkt. Zajistíme také povrchovou úpravu a vhodnou logistiku. Můžete se spolehnout na včasné dodání všech výrobků. 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

    Můžete přiložit soubor s výkresem max 10 MB

    Firmy spoléhající se na naše produkty