Nabídka výrobků

Typy výrobků

Výrobní činností naší společnosti je produkce v oblasti drátěného programu. Hlavními produkty jsou výrobky z drátu, plechu, trubek a dalších kovových profilů.

Náš sortiment zahrnuje - košíky, mřížky, drátěný program pro tiskoviny (stojany, stojánky, závěsné kapsy na letáky, pohlednice apod.), držáky, háky, stojany na zboží apod.

Naším produktem je buď hotový drátěný program nebo drátěné součásti jiných výrobků. Typ, tvar a rozměry výrobku jsou dány konkrétními požadavky zákazníka.

Aktivním přístupem k zákazníkovi se snažíme uspokojit jeho potřeby. Jen spokojený zákazník se k nám bude znovu vracet.

Máte vlastní nápad? Náčrt? Vzorek? My převedeme Vaše představy ve skutečnost.

Kdo je náš zákazník?

  • firmy, které preferují pro své produkty dodavatele součástí z drátu před vlastní výrobou
  • firmy, které potřebují vyřešit problém s prezentací vlastních produktů
  • obchodní firmy prodávající drátěný program

Materiál

Dodavatele vstupního materiálu pro výrobu drátěného programu pečlivě vybíráme, neboť kvalita materiálu na vstupu zásadně ovlivňuje možnosti jeho dalšího zpracování a zároveň kvalitu celého výrobku. Od svých dodavatelů vyžadujeme zavedený a fungující systém managementu jakosti dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2008.

Zpracováváme převážně ocelové dráty dle ČSN EN 10016 - 1,2 o průměru 1,8 - 12 mm.
Můžeme rovněž zpracovat i nerezové, měděné, hliníkové dráty a v menších průměrech rovněž dráty z pružinové oceli.

Povrchová úprava

Dle přání zákazníka dodáváme drátěný program buď v surovém stavu nebo povrchově upravený. Povrchovou úpravu našich výrobků zajišťujeme u kooperující firmy. Mezi nejčastěji prováděné povrchové úpravy drátěného programu patří práškové lakování, zinkování a chromování.

Práškové lakování lze provádět v široké paletě barevných odstínů daných vzorníkem barev RAL. Pro zachování „kovového“ vzhledu lze drátěný program  upravovat chromátováním, zinkováním s možností zinkového povlaku s modrým, žlutým popř. černým chromátem s rozdíly ve vzhledu, korozní odolnosti apod.

Nevíte-li si rady s výběrem vhodné povrchové úpravy pro Váš výrobek, rádi Vám poradíme.

GRIOS Wire Products